Založ si blog

Hyena medzi nami

Žiaľ, nájdu sa medzi nami také bezcharakterné osoby, ktoré si s okrádania ľudí urobili zdroj príjmu. Jedna takáto osoba sa vyskytla aj v Detve. Istá nemenovaná osoba (N.M.) si požičia peniaze, ktoré aj napriek mnohým výzvam odmietne vrátiť. Nsleduje súd, ktorý dá za pravdu poškodenému. Dlžníčka sa samozrejme vyhovára, že žiadne súdne rozhodnutie nedostala. Nasleduje exekučné konanie. Samozrejme, že exekútor nič nevymôže, keďže nevlastní žiadnu nehnuteľnosť, žiadne peniaze na účte, keďže nikde nepracuje a teda nemá žiadny príjem, na ktorý by jej exekútor mohol siahnuť. Nakoniec sa dozvedáme, že voči dlžníčke je vedených celkovo 6 exekučných konaní. Aj napriek tomu, že dlžníčka nikde nepracuje, navrhuje splátkový kalendár, o ktorom vie, že nebude dodržiavať. Evidentne sa necháva vydržiavať svojim manželom ako taká pijavica. Táto akože čestná osoba si aj napriek nerešpektovaniu súdnych rozhodnutí stále chodí po slobode, akoby sa nič nedialo. Zaujímavé je aj zistenie s Obchodného registra, podľa ktorého je vlastníčkou istej, nemenovanej firmy, na ktorú si našla sumu 5 000 EUR. Ktovie, možno oklamala ďalšieho nešťastníka, ktorému dlhuje ďalšiu mastnú sumu. Alebo si ich „zarobila“ najstarším remeslom na svete.

Uvidíme ako dopadne tento „výkvet“ s Detvy.

PREZIDENTKA čaputová

Čaputová: Pri celoplošnom testovaní nesmie byť ohrozené zdravie občanov

27.10.2020 16:34

Podľa slov prezidentky nesmie byť ohrozené ani fungovanie nemocníc.

Naď,

Celoplošné testovanie sa začne už od siedmej hodiny ráno. Naď vysvetlil podrobnosti

27.10.2020 16:02, aktualizované: 16:32

Testovať sa bude od soboty do nedele, a to v čase od 7.00 do 22.00 hodiny, pričom posledný ster sa bude odoberať o 21.30 h.

zdravotníctvo, lekár, nemocnica, sestrička, ambulancia

Zdravotnej starostlivosti na Slovensku hrozí kolaps, upozorňuje iniciatíva

27.10.2020 14:11

Návrh rozpočtu na rok 2021 podľa iniciatívy Stop hazardu so zdravím neprináša nádej na zlepšenie situácie.

koronavírus, testovanie, Orava, certifikát, COVID-19

Orava tri dni na testy, celé Slovensko dva. Štát zvyšuje tlak

27.10.2020 13:00, aktualizované: 15:15

Urobím všetko pre úspech testovania, ale keď raz vyjdú najavo okolnosti prípravy tejto „operácie“, nezostane kameň na kameni, napísal Miroslav Kollár (Za ľudí).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 760x
Priemerná čítanosť článkov: 760x

Autor blogu

Kategórie

Archív